Mediju gigants “ESPN” ziņo, ka jau šonedēļ “McLaren” varētu apstiprināt līguma parakstīšanu ar tagadējo “Renault” braucēju Karlosu Saincu.

Jau ziņojām, ka “Renault” nākamsezon savā sastāvā nepaturēs Karlosu Saincu, viņa vietu atdodot “Red Bull” braucējam Danielam Rikjardo. “McLaren” komandā parādījusies vismaz viena brīva vieta pēc Fernando Alonso vakardien publicētā paziņojuma par nestartēšanu čempionātā 2019. gadā.

“ESPN” ziņo, ka līgums ar rallija leģendas Karlosa Sainca Sr. dēlu tiks noslēgts uz divām sezonām. Ja tā izrādīsies taisnība, “Red Bull”, visticamāk, Rikjardo vietā iekārtos “Toro Rosso” sastāvā startējošo Pjēru Gazlī, kura viens no galvenajiem plusiem ir šogad gūtā pieredze ar “Honda” dzinējiem.

“F1LV

“McLaren” komandas vadītājs Zaks Brauns nesen izteicās, ka nevēlās, lai komandā startētu divi jaunie braucēji, jo komandai atgūšanās procesā esot nepieciešama pieredze. Tiesa gan, nav skaidrs, vai Karloss Saincs ietilpst jauno vai pieredzējušo braucēju kategorijā, jo 23 gadu vecumā viņš aizvada jau ceturto sezonu F1, kamēr 26 gadus vecajam Stofelam Vandūrnam šī ir tikai otrā pilnā sezona F1. Starp pretendentiem uz vietu “McLaren” komandā ir arī F2 čempionāta zvaigzne Lando Noriss, kuram novembrī paliks 19 gadi.

“McLaren” komanda gan pagaidām oficiālu paziņojumu par tās nākamā gada sastāvu nav publicējusi.