Formula 3 čempionāta braucējs Daniels Tiktums publicējis pretrunīgu komentāru, paužot bažas par sava konkurenta Mika Šūmahera straujo formas kāpumu pēdējo posmu laikā.

Sezonas pirmajos 14 braucienos Miks Šūmahers uz goda pjedestāla kāpa tikai divreiz, pateicoties trešajām vietām Hungaroringā un Zandvortā, taču pēc uzvaras Spa maisam gals bija vaļā – sekoja uzvara arī Silverstounā un Misano, bet divu pēdējo posmu laikā Nirburgringā un “Red Bull” trasē Mihaela Šūmahera dēls izcīnījis piecas uzvaras un vienu otro vietu, pārliecinoši aizsteidzoties garām Danielam Tiktumam čempionāta vadībā.

Nevēlos rādīt ar pirkstu uz kādu, jo aizvadītajā nedēļa nogalē mūsu mašīna nebija pietiekami konkurētspējīga. Situācija uzlabojās pēdēja braucienā, kad pakāpāmies no septītās uz ceturto vietu. Tikmēr abus vadošos braucējus neviens nevarēja noķert. Pat viņu komandas biedriem, kuri ir lieliski braucēji, neizdodas turēt šo tempu,” komentē Tiktums.

“F1LV

Jāpiebilst, ka formas kāpumu piedzīvojis arī Šūmahera komandas biedrs Roberts Švarcmans. Jaunais krievu sportists līdz Nirburgringai tikai trīs reizes bija kāpis uz goda pjedestālu, bet nu to paveicis katrā no pēdējiem sešiem posmiem.

Es viņu formu raksturotu kā interesantu. Esmu pārliecināts, ka daudzi cilvēki man piekritīs. Kā allaž darīju visu, ko spēju. Vēlos pateikties komandai par smago darbu. Nekas nav beidzies, kamēr vēl ir cerība. Darīšu visu, lai uz pēdējo posmu ierastos savā labākajā formā.” Sezona noslēgsies oktobra vidū ar trim braucieniem Hokenheimas trasē.

Man ir liela cieņa pret Miku, kuram pēdējos gados nācis saskarties ar daudz pārdzīvojumiem,” turpina Tiktums. “Es vienkārši vēlos pateikt, ka šī forma parādījusies no nekurienes. Nesaku, ka viņi dara ko nelegālu. Zinu, ka man pašam vēl daudz jāmācās. Nenoliedzu to. Īsto stāstu bez visu braucēju datiem nav iespējams uzzināt. Diemžēl, aizvadu neuzvaramu cīņu, jo mans uzvārds nav Šūmahers.