Luiss Hamiltons noslēdzis pirmos piektdienas treniņbraucienus pirms Amerikas Grand Prix izcīņas ar ātrāko apļa laiku lietainajā ‘Circuit of the Americas’ trasē, Ostinā. Šādos apstākļos Hamiltons pārliecinoši pārspēja savus konkurentus, kamēr Sebastians Fetels palika tikai 5. vietā.

Spēcīgais lietus, kas valdīja Teksasā visas nedēļas garumā, nekur nebija pazudis arī šoreiz. Vairāki braucēji trasē devās jau pirmajās minūtēs, tomēr tie pārsvarā bija instalācijas apļi un līdz pirmajiem apļu laikiem, ko uzrādīja “Red Bull” duets Makss Verstapens un Daniels Rikjardo bija jāgaida nepilna pusstunda.

Sesijai esot gandrīz pusē, lietus pastiprinājās un gandrīz vienlaicīgi no trases izbrauca Sebastians Fetels, kamēr viņa nākamā gada komandas biedrs Šarls Leklerks savā “Sauber” izslīdēja no trases. Trasē tika izkārti sarkanie karogi un sesija uz 10 minūtēm tika apturēta.

Luisam Hamiltonam izdevās vislabāk pielāgoties lietainajiem apstākļiem – ar 1 minūtes un 47.502 sekunžu apļa laiku britu sportistam izdevās tuvāko konkurentu – komandas biedru Valteri Botasu – pārspēt par 1.3 sekundēm. “Red Bull” braucējiem izdevās pārspēt savus konkurentus no “Ferrari”, bet labāko rezultātu no pārējiem braucējiem sasniedza Karloss Saincs.

Piektdienas pirmo treniņbraucienu rezultāti