Kārtējo sāpīgo neveiksmi aizvadītajā nedēļas nogalē piedzīvoja Daniels Rikjardo. Viņa cīņa noslēdzās jau devītā apļa laikā, kad mašīnas elektronika piepeši pārtrauca darboties.

Daniela Rikjardo pārstāvētās “Red Bull” komandas vadītājs Kristians Horners atzina, ka pēc atgriešanās savā motormājas istabā austrālietis esot ar dūri izsitis caurumu sienā.

Man ir patiesi žēl Daniela. Problēmas izskatījās identiskas Bahreinā piedzīvotajām, kad jaudas agregāta dēļ mašīna pilnībā izslēdzās. To var labi redzēt līkuma pašā vidū. Viņš aizvadīja labu braucienu un būtu finišējis starp vadošajiem braucējiem. Tas nešaubīgi izraisa dusmas. Savu niknumu viņš izpauda savā istabā, izsitot sienā caurumu. Šādu rīcību pilnībā saprotu,” stāsta Kristians Horners.

Esmu pārliecināts, ka viņš pārrunās šo situāciju ar saviem nākamajiem darba devējiem. Ir ļoti sarūgtinoši viņu zaudēt no sacīkstēm šai laikā. Viņš nevaino komandu, jo zin, ka mēs darām visu, kas ir mūsu spēkos, tomēr ar to vien nepietiek. Cerams, ka mums pietiks dzinēja komponenšu, lai izvairītos no starta pozīciju soda Meksikā.

Domāju, ka abiem mūsu puišiem tur ir labas izredzes. Pērn ar Maksu Verstapenu izdevās izcīnīt dominējošu uzvaru. Tādā augstumā dzinēji nevar ‘paelpot’. Tā rezultātā visi ir ciešāk viens otram, sniedzot mums labākas izredzes. Mums pietrūkst zirgspēku. Šoreiz mums tiks sniegta izdevība, turklāt ir viegli redzams, ka pati mašīna mums ir lieliska.