Indy Lights vicečempions Deivids Malukas, kas ir lietuviešu izcelsmes amerikānis, uzrādīja ātrāko apļa laiku IndyCar debitantu testos, kamēr “Arrow McLaren SP” komanda deva iespēju Niko Hulkenbergam.

Vācietis Hulkenbergs, kurš pirms testiem atzina, ka ‘F1 vilciens visdrīzāk ir aizgājis’, pērn trijos posmos aizstāja sasirgušos “Racing Point” pilotus, bet šogad ir “Aston Martin” komandas rezervists. Hulkenbergs pagaidām nav izlēmis vai turpināt karjeru IndyCar un tāpēc šie testi bija svarīgi, jo arī “Arrow McLaren SP” komanda vēl nav oficiāli nolēmusi vai nākamajā sezonā IndyCar izmantos trešo pilotu.

“F1LV

Niko Hulkebergs kopā “Barber Motorsport” trasē Alabamā veica 108 apļus un uzrādīja 5.rezultātu, labākajam apļa laikam zaudējot aptuveni sekundi.

Ātrāksi izrādījās Devids Malukas, kurš šogad Indy Lights čempionātā pēdējā posmā cīņā par titulu piekāpās vēl vienam šo testu dalībniekam Kailam Kirkvudam, kurš ir “Andretti” komandas sistēmā un varētu nākamajā sezonā startēt atsevišķos posmos. Jāatgādina, ka “Andretti Autosport” komandā jau apstiprināti Koltons Herta, Romēns Grožāns un Aleksands Rossi. Tikmēr Kirkvuds konkurē ar Delvinu DeFrančesko par iespēju startēt ar ceturto mašīnu. DeFrančesko šajos testos bija priekšā Kirkvudam, pārspējot jauno amerikāni par 0,2s.

Devids Malukas aizvadīja testus “Dale Coyne Racing” komandas sastāvā un pēc veiksmīgajiem testiem, kuros lietuviešu izcelsmes pilots veica 136 apļus un uzrādīja labāko apļa laiku, pastāv liela iespēja, ka komanda Malukas pieteiks kā savu otro pilotu mašīnā #18. “Dale Coyne Racing” vienības līderis jaunajā sezonā būs japānis Takuma Sato, kurš ir divkārtējas Indy500 uzvarētājs.

IndyCar testi:

V Pilots Komanda Laiks ĀA Apļi
1 Deivids Malukas Dale Coyne Racing-Honda 1:06.398 112 136
2 Raijans Hanters Rejs Ed Carpenter Racing-Chevrolet 1:06.698 92 100
3 Devlins DeFrančesko Andretti Autosport-Honda 1:06.781 67 79
4 Kails Kirkvuds Andretti Autosport-Honda 1:06.995 65 78
5 Niko Hulkenbergs Arrow McLaren SP-Chevrolet 1:07.455 59  108