“Williams” komanda kā pēdējā atklājusi datumu, kad plašākai publikai tiks izrādīts 2019. gada modelis. Prezentācija, kas vienlaikus kalpos arī kā jaunā ģenerālsponsora atrādīšana risināsies pirmdien pl. 17:00 pēc Latvijas laika.

Klēras Viljamsas vadītā vienība aizvadītā gada laikā saņēmusi pamatīgu finansiālo triecienu, jo sadarbību pārtraukuši divi lielie atbalstītāji “Martini” un “Rexona”, savukārt Strolu ģimenes nauda nu apgrozās “Racing Point” komandā.

Sākotnēji tika plānots uzsākt sadarbību ar “Rich Energy” enerģijas dzērienu ražošanas uzņēmumu, tomēr tā pēdējā brīdī mainīja savas domas un kļuva par “Haas” ģenerālsponsoru, pieliekot savu roku arī jaunajā mašīnas krāsojumā.

“F1LV

Tā kā “Martini” vairs nesadarbosies ar “Williams”, paredzams, ka arī baltie toņi pazudīs no leģendārās komandas dizaina. Zināms, ka viens no atbalstītājiem būs kāds Polijas uzņēmums, sponsorējot Roberta Kubicas atgriešanos sacīkšu apritē, tomēr man ticams, ka tas kļūs par galveno atbalstītāju.

“Williams” komanda publicējusi arī nelielu gaidāmās prezentācijas reklāmklipu, tomēr no tā grūti gūt priekšstatu par jauno formulas krāsojumu.

KomandaBraucējs 1Braucējs 2Prezentācija
MercedesLuiss HamiltonsValteri Botass13. februārī
FerrariSebastians FetelsŠarls Leklerks15. februārī
Red BullMakss VerstapensPjērs Gazlī13. februārī
RenaultNiko HulkenbergsDaniels Rikjardo12. februārī
HaasKevins MagnusensRomēns Grožāns7. februārī
Racing PointSerhio PeressLenss Strols13. februārī
McLarenKarloss SaincsLando Noriss14. februārī
Toro RossoDaņila KvjatsAleksandrs Albons11. februārī
Alfa RomeoKimi RaikonensAntonio Džiovinaci18. februārī
WilliamsRoberts KubicaDžordžs Rasels11. februārī