“Haas” komanda ir nolēmusi ‘nozagt’ lielāku preses un mediju uzmanību un tādēļ kā pirmie prezentēs savu jaunā modeļa krāsojumu jau šonedēļ – ceturtdien.

Amerikāņu komanda, kuras galvenā mītne atrodas Lielbritānijā, varētu pāriet uz cita stila krāsojumu, adaptējot melni-zeltainus krāsu toņus. Lielā mērā tas ir par godu jaunajam sponsoram – enerģētisko dzērienu kompānijai “Rich Eenergy”. Šī krāsas jau tika izmantotas kompānijas twitter konta paziņojumā par gaidāmo prezentāciju.

Šī būs “Haas”komandas ceturtā sezona Formula 1 čempionātā un visdrīzāk tā tiks uzsākta ar citu krāsojumu. Pirmajos gados “Haas” izmantoja īpašnieka Džīna Hāsa biznesa brenda krāsojumu – pelēki sarkanos toņus.

Pagājušājā gadā “Haas” finišēja 5.vietā Konstruktoru kausa kopvērtējumā, kas ir labākais vienības sasniegums. Pilotu sastāvs uz jaunos sezonu paliek nemainīgs – Romēns Grožāns un Kevins Magnusens.

Pagaidām vēl “Red Bull” un “Williams” komandas nav apstiprinājušas savus prezentācijas plānus vai jaunā modeļa krāsojuma atrādīšanas datumu.

Pilotu sastāvi un prezentāciju datumi

KomandaBraucējs 1Braucējs 2Prezentācija
MercedesLuiss HamiltonsValteri Botass13. februārī
FerrariSebastians FetelsŠarls Leklerks15. februārī
Red BullMakss VerstapensPjērs Gazlī13. februārī
RenaultNiko HulkenbergsDaniels Rikjardo12. februārī
HaasKevins MagnusensRomēns Grožāns7. februārī
Racing PointSerhio PeressLenss Strols13. februārī
McLarenKarloss SaincsLando Noriss14. februārī
Toro RossoDaņila KvjatsAleksandrs Albons11. februārī
Alfa RomeoKimi RaikonensAntonio Džiovinaci18. februārī
WilliamsRoberts KubicaDžordžs Rasels11. februārī